Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nelze vytvořit novou složku na ploše ani v průzkumníku

pokud použiji postup uvedený zde https://social.technet.microsoft.com/Forums/window s/en-US/e1cfa887-858f-48d8-a347-e6a957313009/win-7 lost-ability-to-make-a-new-folder?forum=w7itprogen eral
tak se místo zapsání daného souboru do registru objeví hlašení...." fig.reg nelze importovat,zadaný soubor není skript registru. Z editoru registru lze importovat pouze binární soubory registru"
poradí mi prosím někdo, jak postupovat dál.
Děkuji

klikl jsem na ten poslaný soubor a napsalo to, že je problém, že to asi vloží do registru špatně,že něco chybí, případně že nemám pověření...atd... nicméně, restartoval jsem a vida, už je po problému:-)
Jsou věci mezi nebem a zemí:-) resp. mezi nebem a "okny" každopádně moc děkuji