Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kamera nemaže snímky

Dobrý den, předem se omlouvám, že píšu zde, nevím kde bych se jinde mohl zeptat a je to tam aktivní.

Mám problém s kamerou v autě, která mi nemaže nahrané záznamy, když z karty smažu záznamy, tak stačí chvilka natáčení a hned to píše full card, karta je se mi zdá 32gb, v nastavení jsem zkoušel všelijaký nastavení a i přesto nepomáhá, nevíte co s tím? kde může být chyba. Když bude potřeba tak doložím fotky v nastavení nebo tak něco. díky.

Ked je tam mista 29,5GB tak je to dobre (ono tam trebars mohlo byt aj len 30MB ak by niekto sachoval s oddielmi, to by bolo blbo).
Takze mas 29GB na karte volne, a strcis kartu do kramu, a vznikne tam co potom jake subory a jake velke? Nastavene mas co v menu kamery ze kolko minut ma nahravat?

Cyklické nahrávanie je len o tom aké dlhé majú byť videá...buď tie minúty (vždy po nastavenom čase sa vytvorí nový súbor), alebo to bude jeden veľký - nepretržítý súbor = OFF. Na prepisovanie to nemá žiadny vplyv.. táto funkcia tam zrejme nie je...