Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ip adresa

dá sa nejako ziatit Ip adrsa pocitaca v siti ak som pripojeny lokalne kablom?
a pripadne si to overit ?
dAKUJEM ZA ODPOVED

Lebo vonkajšiu IP máš len jednu a všetky Tvoje zariadenia (Tvoje pripojenie do internetu) vystupujú v okolitom svete práve pod tou jedinou IP.
Tak to má byť a je to tak správne. Ovšem vo svojej lokálnej sieti je to naopak, tam musí mať každé zariadenie jedinečnú IP adresu.