Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zastiženi procesor

vysoka zatěš procesoru i zpomalení načitani sistemu po instalaci určitých programech nebo je někde spuštěna služba která to ztěžuje pokut ti programi tam nebili počítač běžel normalmně nes problému mužete mne to pomoct vyřešit zde se mochlo stat chyba děkuji

naposledy instalované programi
µTorrent
Media Player - Codec Pack

Windows Vista Service Pack 1

Windows Vista Service Pack 2

a ještě to odmita vyhledávat Windows update

loading...

Tak si jdi dělat srandu z někoho jiného!

vysoka zatěš procesoru i zpomalení načitani sistemu po instalaci určitých programech nebo je někde spuštěna služba která to ztěžuje pokut ti programi tam nebili počítač běžel normalmně nes problému mužete mne to pomoct vyřešit zde se mochlo stat chyba děkuji

Je to normalne hlada to updaty a v microsofte nevedia programovat. Nechaj hladat updaty aj den-dva, nevypinaj to.
Alebo si nainstaluj rucne par spravnych KB zaplat, najdes to vyhladavanim aj tu (hladas slova nefunguje update). Az to update dokonci tak to prestane vytazovat CPU.

Ked instalujes servicepack tak je logicke ze je zatazeny CPU, to ma ten servicepack instalovat susedov CPU ci co?
Teraz ti CPU zatazuje update, bud vypni sluzbu windowsupdate, alebo idealne je nechaj to hladat updaty az kym ich nenajde, alebo nainstaleuj ten KB najdi si to v poradni a potom urob update Windows.

protože sem mněl problémy ze zabezpečením v počítací sem nainstalovaní antivir když sem se koukal do centrum zabezpečeni ten ukazoval ze není antivir nainstalovaní i když bil nainstalovaní když sen se zde nebo na jnp radil jak to mam vyřešit někdo mně poradil nainstaluj si SP1 a SP2 to sem taky udělal nainstaloval sem to tím se problém vyřešil ale jak sem tam dal to SP1 a SP2 tak to začalo dělat problémy ze zatěžovaným procesorem a z výkonem ale ráno sem zjistil že Windows update chce vyhledat alkalizace mněl sem to žluté tak sem dal vyhledat ale pořad se to vyhledává a nic se neděje