Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdvojování slov na monitoru

Prosím Vás o radu na PC mi poslední dobou při ponechání šipky na slově po cca 5 sekundách slovo zněkolikanásobí tzn. například slovo věta dopadne takto: větavětavětavětavěta. Jak šipkou ze slova odjedu vrátí se původní obsah do normálu. Co to může být? Moc děkuji

Myslel jsem samozřejmě na monitoru. Dělá to jen když je šipka na slově, jedno jakém třeba při prohlížení stránek, prakticky kdekoli. Po posunutí šipky myší to zmizí a slovo už je správně