Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení skrytých souboru ve Windows 10

Zdravím, kdysi jsem si v telefonu s androidem skryl nějaké fotky a videa (byla tam na to funkce). Teď mám nový telefon a chtěl jsem si je zkopírovat. Jenže: Windows ani TC mi tyhle skryté soubory nedokáže najít (i přes zobrazení skrytých souborů), neví tady náhodou někdo jak je zobrazit aby s nimi šlo dále nakládat? Vím že tam 100% jsou, když jsem celou zálohu hodil na exterku a projel videa v TV-Panasonic tak ta je v pohodě našla. Předem díky za rady!

Co skoda?
Ked ides do tej zlozky tak ti vyskoci nejake okno o opravneniach?
Skusil si to v linuxe? Nabootuj si ubuntu z USB sticku.
Pripadne by som skusil aj chkdsk.
Je to NTFS alebo FAT32?
Preco si to nezviditelnis zasa v tom androide? (aj ked teda vobec si nemyslim ze to je tym ale ja ti pod ruky nevidim.

Co skoda? ... že buďto nevíš nebo si nerozumíme
Ked ides do tej zlozky tak ti vyskoci nejake okno o opravneniach? ... Ne, neskočí nic
Skusil si to v linuxe? Nabootuj si ubuntu z USB sticku. ... Tohle už je pro mě španělská vesnice
Pripadne by som skusil aj chkdsk. ... Tohle taky
Je to NTFS alebo FAT32? ... NTFS
Preco si to nezviditelnis zasa v tom androide? ... Už ho právě že nemám, ani jsem netušil že tam ty soubory ještě jsou jelikož nejsou vidět, přišel jsem na to jak jsem hodil tu exterku na TV

Tak jsem to zkoušel na tom Ubuntu ale ani tam se mi soubory neukážou. Je to zvláštní, moc se mi nezdá aby mi TV dokázala dešifrovat něco co ani jeden operační systém nedokáže a navíc bylo zašifrováno v bůh ví jak starém Androidu. Každopádně kdyby ještě někoho něco napadlo tak budu rád za každý tip. Díky