Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU jak vybrat

Hele chci se zeptat jakou vybrat grafiku pro procesor amd fx 8300. procesor je jiz pretaktovanej na 4,2ghz. Pritel pretaktoval. Jaka grafika je nejlepsi? do 12000kc

• Pro jaký operacní systém, pro hraní na jakém rozlisení ? Jak mas vykony zdroj, znacka ?
• Proc OS, zalezi na operacnim systému ? Samozrejme, kuprikladu Windows 10 ktery jako jediny umoznuje DX12, kde AMD@RX.. muze byt zajimavejsi volba jako GTX@10.., ktera ma zase vyborné vysledky pod Windows 7.
Nasledovne rozliseni, kde kazdé rozliseni, at HD, FHD, 2K ci UHD ma jiné pozadavky