Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Notebook do 30000

Zdravím, chtěl bych od vás radu. Hledám herní notebook do cca 30 000,-.

Rozhoduji se mezi

https://www.czc.cz/hp-omen-15-15-ax001nc-cerna/192 111/produkt

a

https://www.czc.cz/dell-inspiron-15-gaming-7566-ce rna_3/200715/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_med ium=cpc&utm_campaign=Notebooky&utm_term=Dell_Inspi ron_15_Gaming_7566_cerna

U toho Omena mě mírně odrazuje to, že má pouze 3 článkovou baterii(61,5 wh).. a já nedokážu odhadnout, jakou bude mít výdrž, třeba i při nízkém výkonu.. Přeci jen, chtěl bych ho částečně využívat také jako školní notebook, takže alespoň nějakou výdrž bych od něj očekával :).

Ptám se vás tedy na váš názor :). Popř. nějaké jiné návrhy?
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Ano, presne tak, to je takovy slusny zaklad jako herni notebook. Ovsem dokazes si predstavit, jak tohle skoro 3 kilove monstrum bude tahat do skoly jako skolni notas? Tazatel chtel poradit nesmysl (herni + skolni zaroven) a podle toho take navrhy vypadaji.

Pocitac za 20K a skolni notas za 10K.

Ono ty navrhy tady asi proto nepadaji, ze nikdo nic takoveho nezna, pokud napises, ze potrebujes 2v1 herni notebook + skolni notebook, tak se obavam, ze tech rad tu moc nezazni. Chapal bych nejaky jako herni notebook za 30K na nejakou office praci, kdy je clovek na siti + jako nouzovka na vikendy na chatu na hry, to by se dalo neco vymyslet, ale herni notas a skolni notas to ma kazde uplne jine priority, to nevim jak jde dat dohromady, spis nejde.

Taky si chci kupovat notas do 30000kc.

Zatím se mi líbí nejvic tenhle:

https://www.czc.cz/lenovo-legion-y520-15ikb-cerna_ 2/206128/produkt

Ma v sobe nejlepší grafiku z Notebooku do 27k.
Když bych si ho koupil, určité bych do něj koupil harddisk a navíc 8gb RAM.
Mel bych ho hlavně na hrani a chtěl bych se na nem ucit programovat.

Co na něj říkáte? A jak je na tom lenovo s kvalitou zpracování?

Vyjít by mel koncem února, prej. :D

Jde do nej pridat HDD? Vypada to na prvni pohled paradne a i pro tazatele by to mohla byt hodne zajimava volba.

Co se tyka znacky Lenovo, tak tezko rict, maji povedenejsi modely i hodne nepodarene. Tady se na prvni pohled obavam silneho prehrivani, ale mohu se mylit, vic budeme vedet, az bude recenzovan.

Místo na HDD by tam melo byt, když je i v ostatnich variantach

Už jsou na něj prvni recenze v silnější variantě.

http://laptopmedia.com/review/lenovo-legion-y520-g tx-1050-ti-review-the-y-series-are-finally-on-the- right-track

A

http://deviceboom.blogspot.cz/2017/02/his-name-is- legion-review-of-gaming.html

Muj předchozí notebook, byl ThinkPad od lenova a ten se mi rozpadl pod rukama, tak proto lenovu moc nevěřím..