Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro 2.1-->nefunkční subwoofer

Zdravím, právě jsem si koupil tyto reproduktory. https://www.alza.cz/forum/trust-gxt-38-21-ultimate -bass-speaker-set-468502.htm
Po zapojení do PC(Win7 a deska gigabyte 970a-d3) mi fungují pouze dva malé repráčky, ale subwoofer nefunguje. Mohu na něm pouze upravit hlasitost, ale výška basů nereaguje. Zkoušel jsem to různě připojit do počítače, ale nikdy se mi ho nepovedlo rozjet. Nevíte co s tím?

Dva repráčky jsou připojené k subwooferu, ten je připojený k tomu dálkovému ovládání hlasitosti a z tama vede jack do počítače. Když jsem to takto zapojil a nešlo to, tak jsem se koukl do návodu a má to takto být.