Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestabilní download

Zdravím,

Chci se zeptat, mám takový problém, že většinou stahuji tak cca 4-6 MB/s, takové rozmezí, protože to je nehorázně nestabilní ten download, ale nyní už asi druhý den stahuji tak 200 KB/s a nevím co dělat..
Zatím jsem jen zkoušel restartovat router, a volat providerovi, ale je to banda kokotů a už mi nezvedají telefon..

Nějaké řešení ?

Okay, ale hej, nejsem kokot, vím kolik jsem stahoval, bez urážky..
Každopádně tento problém jsem měl i dříve, a kdykoliv se mi pojebal ten download tak jsem šel na speedtest a ty hodnoty byly menší než když jsem stahoval těch 6 MB/s

EDIT: Nevšiml jsem si otázky, ano, ta rychlost je jiná v jinou dení dobu, ale poslední 2 dny to je tak jak to je no, a příjde mi divný že to je tak nestabilní, například, stahoval jsem 6 MB/s, najednou jen 2 MB/s a za 30 minut znova 6, prostě to skákalo..