Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outdoor kamera

Zdravím, potřeboval bych poradit s gopro kamerou, asi začnu hrát airsoft, a také bych si to chtěl zároveň natočit, a také plánuji to sestříhat a následně upravit. Nevím jakou vybrat aby zvuk se dal poslouchat a video aby se na to dalo koukat. Cenu tak do 3000kč.

Určitě kamera nebude moc používaná, takže pro příklad 1-2 v týdnu ale ne každý týden. Díky.

V odolném pouzdře je potřeba zapomenout na zvuk, ten nebude použitelný a je to obecný logický problém odolných kamer. Bez pouzdra zase není kameru jak přidělat, nemá na sobě závit, jde ji tak akorát držet v ruce nebo někam položit. V balení je docela rozumné množství příslušenství včetně nalepovacího držáku na helmu, případné další příslušenství jde koupit po dolaru z Číny, já si kupoval popruhy na hlavu (jako čelovka), držák tvaru boxer a držák ve formě duté plastové tyčky aby kamera plavala ve vodě.
Druhou zmíněnou kameru neznám.