Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzaní os

Zdravím mám tuto sestavu:
MB: ASUS Maximus 2 Formula
CPU: Core2Duo E8600 2x3.33Ghz
RAM: 4GB DDR2
Grafika: Nvidia Geforce GT610 1GB
HDD: 500GB
začal mi zamrzat os reinstal nepomohl, výměna GK, test RAM memtestem bez erroru., teploty cpu 47°C Box? jak otestovat mb a cpu ? co je to za příznaky?

• Chtelo by to zkusit stabilitu zdroje, nebo jiný zdroj, problém zamrzání muze pocházet z problému napájení.
* V prípade, ze jsi neco nastavoval v BIOSe, navrátit hodnoty zpet pres funkci "Load-Default" (mozné provést i akcním tlacítkem typu [F8], dle verze BIOSu).

TiP ~ Zda-li más v BIOSe aktivovanou funkci typu 'OC' (overclocking), dezaktivovat !
* Zkusit jen 1x RAM v ruzných DIMM slotech, k vyloucení jak vadné RAM, tak vadného DIMM slotu.