Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC-TV

Dobrý den. Mám starší televizi HYUNDAI připojenou scart kabelem k set-top boxu. Televize má 2 vstupy scart. Na PC používám místo monitoru televizi SENCOR, která má také vstup scart. Co se stane, propojím-li tyto 2 televize scart kabelem? Budu moct prohlížet filmy s PC na televizi, či naopak sledovat televizní programy na PC monitoru (televizi)? Ptám se proto, abych zbytečně nekupoval ten kabel. Děkuji za vysvětlení. :beer::beer::beer:

Resp. ak ma ta televizna tv vystup aj na scarte tak si budes moct pozerat TV kanal na tom monitore, sucasne s tou TV (len stejny kanal). Ale dnesne DVB-T telky asi uz nemavaju vystupny signal na scart-e, tazko povedat zavisi od modelu a vyvojara jak to navrhol.