Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Místo náhledů pouze ikonky

Ahoj,uměl by mě nekdo poradit?Nyní když ve vyhledávačí firefox najedu na seznam a zadám vyhledávané slovo,třeba "hračky" tak dřív jsem měl u každého odkazu náhled na webové stranky ,ale nyní je pouze malá ikonka.Dokázal by mě nekdo poradit kde co mám změnit v nastavení aby se opět zobrazoval náhled?díky

Prejavuje sa problém aj v núdzovom režime? Spustite Firefox v NÚDZOVOM režime a preverte, či problémy pretrvávajú:
- [SK:] Firefox - Pomocník - Reštartovať a zakázať doplnky
- [CZ:] Firefox - Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky
Ak vám to v núdzovom režime funguje správne, tak to môže spôsobovať niektoré už nekompatibilné rozšírenie Firefoxu. Navrhujem všetky rozšírenia vypnúť a postupne ich zapínať (povoľovať) až kým nezistíte, ktoré to spôsobuje.