Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash a casovani

Nevi prosim Vas nekdo jak ve flashi napsat skript ktery by napriklad po 15 sekundach skocil na druhy frame??
Mam 15 framu s fotkami a chtel bych aby se fotky menili kazdych 15 sekund.DIky

Možností je až niekoľko...

asi najjednoduchšia a najkratšia je :
do FRAME 1 napíš toto : a

stop();
var id;
function choj(){
clearInterval(id);
play();
}
id=setInter val(choj,15*1000);

ešte je možnosť vytvorenia movieClipu s dĺžkou 15 sekund... a na konci MC do ActionScriptu napíš _root.play(); (dúfam, že chápeš)