Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laserová tiskárna - osobní zkušenosti, tipy?

Zdravím,

poohlížím se po laserové tiskárně a nevím moc co vybrat.

Požadavky: černobílý tisk, nízká pořizovací cena, malé rozměry
Využití: jednou za čas tisk pár stránek, inkoustovou nechci z důvodu pravidelného zasychání kvůli nepravidelnosti tisku.

Z výše uvedeného, je stále vhodné koupit laser. variantu? Díky za pomoc a tipy.

Zase taková lamka nejsem, ale díky za upozornění. Bude to sloužit pouze pro mě - napojeno na PC, když budu potřebovat tisknout něco z NTB, tak přes wifi a nebo z mobilu přes Google Print.

Spíš mi šlo o to, že jsem našel různé triky na netu ohledně doplnění toneru tím, že tam vyvrtáte díru nebo ošálíte čip.
watch

Někdo to u jiných modelů řeší tím, že zalepí část plochy chipu a tiskárna vesele tiskne dál. Šlo mi i o minimalizaci nákladů těmito fintami :).

Za případný další komentář k věcem kolem tohoto díky.