Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc problém s grafikou

nevidím svoji grafickou kartu místo toho tam mám nějaký vga port nemohu nastavit maximální rozlišení 1920x1080 nedá se mi nainstalovat ovladače na grafickou kartu mám nvidia 750ti

nejde mi to pněvadž mi to vyhledalo pomocí toho jejich prográmku novou verzi tak jsem ji šel nainstalovat monitor se mi vypnul a zapnul se špatným rozlišením 1280x1020 jako max. rozlišení tak jsem odinstaloval nvidia ovladače všecky , ale nejde mi prostě nainstalovat nvidia driver stáhnu instaluje se a potom na všechno vyjde status nenainstalováno

na propojení používám DVI mám win 7 64 bit
rozlišení má být 1920x1080 nyní mám 1280x1020
vyhledaj jsem i přes windows update nvidia desktop který mi , ale nejde nainstalovat fakt to je nádhera sama nvidia vydá aktualizaci která mi odjebe grafiku