Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMWARE player

zdar po nainštalovaní VMWARE player mi vytvoril RAMDisk 250mb ,ale cez ten program samotný to neni možné odstrániť viete poradiť ,ako to odstránim,program som odinšaloval mal som ho ,len na skúšku vďaka.

To zřejmě neudělal VMWare player, ale další program, který sis v rámci instalace mimo jiných nainstaloval.
Projdi si v ovládacích panelech nainstalované aplikace, zkus najít ten "ramdisk" a odinstaluj jej.
Pokud to nepomůže, tak správce zařízení, tam bys jej měl vidět mezi diskovými jednotkami, tak odstraň ovladač nebo aspoň zjisti původce toho RamDisku