Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc s poskladanim hernej zostavy

Dobrý deň rád by som bol keby mi poradíte či vybraté komponenty sú vhodné pre hernú zostavu a skusit poradiť nejaku obmenu aby som sa zmestil do 1000 € keďže som to trochu prešvihol limit .
MSI Z170 GAMING PRO CARBON(147€)
Intel Core i7-6700K(352€)
ASUS TURBO GTX1070 8GB(420€) alebo MSI GTX 1060 GAMING X 6G(342€)
Kingston 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 HyperX Predator Series(148€)
Zalman ZM600-LX(48€) + nejaky chladič procesora
Bednu mam Zalman 11 plus Hdd a mechaniku mam Windows mam 7 ale neviem ci lepsie bude dat novší
a mozno pri určitej skromnosti by mohol byť aj ssd ale nič sa nestane ak by nebol
Vopred ďakujem za každú radu

Bum. ...... spousta koure, odvetravani mistnosti, sberny dvur, knihy a jina zabava, kdyz jses bez pocitace. :-)

Nemas-li penize na taktovaci procesor, netaktuj a tudiz ho nepotrebujes.

Razem ti staci nejaka slusna a ne moc draha B250 deska a nejaky i7 nebo i i5 Kaby Lake netaktovaci.

GTX1070 muze byt.

Pamet se da ocesat na 4+4=8GB.

Zdroj nedavej ten silvestrovsky, ktery rad vybuchuje, ale nejaky alespon Seasonic S12 520W, lepe pak 550W Gold zdroj treba EVGA SuperNova G2(G3).