Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi připojení

Dobrý den,mám stolní PC,připojení ze Swiche z chodby v paneláku.Zároveň mám v celém bytě připojení přes wifi.Chtěla bych Wifi i na stolním PC,bez kabelu.Je možnost to nějak připojit? Hledala jsem přes nabídku Start v síťovém připojení a nic.Jsem běžný uživatel,základy jakž takž ovládám.Asi to mám být někde v PC nainstalované? Nevím.Umí někdo poradit? Děkuji a přeji hezký sluneční den.

Určitě dokoupit wifi adaptér. Tak jsem tuto věc řešil, potom co jsme zjistil, že kabel mi k pc natáhnout prostě nejde mi zbývalo jen tohle. První jsem se bál, že připojení bude pomalejší, ale mýlil jsem se. Vliv na rychlost to pro mě nemá žádnou.

A jakou máš konektivitu (rychlost) do internetu jestli se mohu zeptat?
Jestli máš nějakých 8 -24 Mbps, tak bych ti i věřil, ale je to dost pomalý internet.:-)
Navíc má stolní PC už připojené kabelem, tak bych to jen tak z plezíru nedegradoval na wifi už jen proto, že je to v paneláku a dá se předpokládat velké zarušení od jiných wifi.