Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon

Zdravím, začal jsem natáčet na youtube a nemám kvalitní mikrofon a moc se v tom ani nevyznám.
Mohl by mi někdo poradit podle jakých parametrů mám hledat kvalitní mikrofon?
Předem díky za odpověď ;)

Notebook Acer, AMD A8, 4C+4G - 1,80Ghz, Ram 8gb, Radeon 2gb.
Cennové bych chtěl tak 200-500kč, nepotřebuje žádnej extra, jde mi jen o to abych nekoupil nějakou kravinu.
Rád bych věděl jaké jsou vhodné parametry nebo značka, tak aby mikrofon moc nešuměl a nešel slyšet příliš okolní zvuk.