Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hromadné přejmenování souborů

Dobrý den.
Mám takovou malou otázku. Jde nějak, popřípadě jak :D Změnit jména u více souborů s tím, že se zachová jejich původní název ale přidá se na konec jen číslovka 2?
Tedy například - mám soubor soubory auto.jpg, stul.jpg, pohovka.jpg atd atd.. a potřeboval bych je hromadně přejmenovat na auto2.jpg, stul2.jpg, pohovka2.jpg.. Normálně bych to udělal klidně postupně.. ale vzhledem k tomu, že mám souborů na přejmenování více než dva tisíce.. chvíli by to zabralo :P Díky za tipy :D

Oka, asi jsem hloupý, ale jak se mi to v něm povede? :D Přišel jsem maximálně na to, že to můžu zkopírovat s tím, že ponechám původní název.. Jenomže ten tam automaticky hodí závorku.. takže pak je to např. Auto(2).jpg
a já potřebuju prostě.. Auto2.jpg

:D Možná je to hloupý dotaz.. ale jsem fakt už zoufalý :D