Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačtení internetové stránky přes wifi

Dobrý den, nenačítají se mi internetové stránky přes wifi na notebooku asus a6k. Dole na liště mi píše, že jsem připojen signál je dobrý, ale centrum a jiné stránky se nenačtou, jakoby to držel nějaký firewall. Zkoušel jsem ho i vypnout, ale nepomohlo to, jen píše hlášku, že je počítač ohrožen. Systém mám XP. Pátral jsem na netu, našel jsem nějaké řešení přes aktualizaci KB960714, ale když jsem ji stáhnul z netu microsoftu, tak nešla instalovat. Neví někdo kde co přenastavit, jestli je nějaký blok v routeru, nebo kde je problém? Díky

na liště mi to psalo, že jsem připojený, instalace je nová, takže ještě nebylo zkoušeno, ale už se mi to podařilo rozjet přes diagnostiku připojení v exploreru. explorer píše sice problémy s nějakýma certifikátama, ale firefox jede, tak snad to už pojede. díky za rady

ovladače byly všechny nainstalované

takže nevíš ani ovladače čeho, ani v jakém pořadí, ani kdes je vzal.

turion 2ghz, 1gb ram, teoreticky by to mohlo jet

windows 7 mají obsadit které z jader cpu, abys měl procesorový čas i na nějakou aplikaci?
a kam je dáš do paměti, když žádnou nemáš? protože ve swapu nic neběží.