Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s HDD notebooku

Zdravím, rozvil se mi notebook Lenovo. Koupil jsem ho asi před 5 lety a stál mě 15 000. Naběhne mi jen bootovací obrazovka a pak nic. Vypadá to asi na nefunkčnost HDD. Reinstal windows samozřejmě nepomohl. Dá se na internetu koupit spolehlivá náhrada za ten HDD a hlavně zvládne to ne moc zkušená osoba podle video návodu a hlavně vyplatí se to vůbec? Je mi líto zahazovat notebook třeba kvůli 2500 Kč. Máte s timhle nějaké zkušenosti? Nebo by to mohlo být i něčím jiným?

Tak se podívat do manuálu, zda Lenovo má nějakou diagnostiku... nejprve otestovat a pak dělat závěry :-)
Pokud to bude jenom disk a máš z čeho to nainstalovat, tak se to vyplatí. Výměna bývá primitivní.
Rovnou bych při tom notebook vyčistil (od prachu).