Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s velikostí oken windowsu

Dobrý den,
prosím Vás jak nastavit, aby se mi vždy okna ve Windowsu otvírali maximalizované přes celou plochu? I přesto, že si okno roztáhnu například Internet Explorer přes celou plochu, po zavření a znovu spuštění třeba po dvou hodinách je opět zmenšené. Nebo po vypnutí a zapnutí pc opět zmenšené. Jedná se o win 10. Děkuji.

Okna "Windows" nejsou okna Thunderbirdu nebo prohlížeče. Sotva je otvíráš zástupcem.

Pro okna platí, že se musí maximalizovat - ne roztahovat (pomocí prostřední ikonky v pravém horním rohu okna) a pak okno zavřít (křížkem). Pokud se to po novém otevření okna otevře jinak, než bylo zavřeno, tak je chyba někde v nastavení Windows. Při tomto "nastavování" musí být otevřeno jenom jedno okno.

Kazdy ich otvira zastupcem. Ty ich otviras cim?

Velkost pri zatvarani si zapamatava samotny program, neni to funkcia Windows. prehliadace (firefox apod) si zapamatavaju sami velkost, aj pri zvacseni, nic netreba maximalizovat. Mozno si to zapamata aj maximalizaciu, zavisi od programu. Windows s tym nema nic.

já se nějak nikdy nesetkal s takovým problémem. všechny programy stavy udrželo - min, max, normal a nepodporováno.

pokud jde o záložkový prohlížeč, nastartoval bych ho s jednou prázdnou stránkou, maximalizoval a zavřel.

jak píše mm.., že to není záležitost win, svým způsobem je. aranžmá okna může díky os ovlivňovat i jiný program. koho to zajímá, mrknite po ulitkách: WinExplorer a WinLister, tam se to dá pochopit skvěle.