Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s usb porty

zdravím, potřeboval bych pomoct..mám úplně novou základní desku, asi rok starou..a poslední dobou mi strašně blbne počítač..Měl jsem rok starou klávesnici Evolveo GK680 a nedávno mi začala vynechávat písmena při psaní..pak docela častěji..vždy když jsem přehodil usb port, tak to zase bylo na nějákou chvíli dobré..potom to už ale bylo často a tak jsem ji vyměnil zase za starou klavesnici..tak prvních pár dni dobré a teď už mi tahle klavesnice sice nevynechává, ale nemůžu držet dvě tlačítka najednou..nedostanu se př do správce úloh přes ctrl+alt+del, neudělám velké písmeno přes shift a písmeno, neudělám vykřičník...tohle vše...a nakonec od včera mi začal vypadávat zvuk, hraju hru a najednou mi vypadne zvuk a všechno spadne na 0 a když to nastavím na 100 tak to hned spadne na 0 a furt dokola, ale opět když přehodím usb port, tak je to najednou dobré..sluchátka mám taktéž rok genius gx-gaming hs-g700v....

nevíte čím by to mohlo být? jestli je vada třeba na základní desce, s usb porty nebo nějáký vir v pc? základní desku mám ASUS M5A97 R2.0...všechny komponenty staré rok a nikdy s tím nebyl takový problém..díky za rady

a ještě mi problikála obrazovka..přitom jsem měl grafiku aktualizovanou a nejnovější aktulizaci na grafiku..na 5s vždy černá obrazovka a udělalo to takový zvuk jak kdyby se zapla instalace..přitom nic..tak nevím co s tím je..přijde mi že si fakt dělá co chce :D

Moze to byt trebars v napajani. Ak ma doska jumpre pre napajanie USB na volbu 5V a 5V Standby, tak ich skus prehodit (spravne je 5V).
Moze to byt aj tym ze evolveo a genius su sroty.
A skus pouzivat USB porty co su vzadu.

Vypadavanie displaya je bud displayom alebo kablom. Ak mas HDMI tak tie sa seru kontakty po case lebo sa vytlacia, to vymyslal nejaky debil ten konektor skus ho otocit alebo iny ak mas apod.