Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost internetu

Dobry den najde sa tu niekto kto by vedel poradit ? Mam moznost prejst z 60mbit internetu na 100mbit. Oplati sa tento prechod? Dakujem. Je to optika. Router je myslim 300mbit Nkovy. Dakujem krasne

Jak to máme vědět když neznáme cenu za jednotlivá připojení a tvůj způsob využívání rychlosti připojení k internetu.
Já mám například optiku 100/100 Mbps za 310,- ale necelý měsíc jsem měl 200/200 Mbps které je za 500,-. 100/100 Mbps mi stačí.

Router je myslim 300mbit Nkovy

když si v bytě vybouráš zdi, dosáhneš reálnou přenosovou rychlost na wifi asi 125mbit - při jediném připojeném zařízení.
a protože jiný pc bude na 100mbit lan, tam je praktické maximum toho krámu pro kopírování dat mezi pc doma.

rychlost připojení ven záleží i na tom, jakou rychlot poskytují jednotlivé servery, tam většinou změnu z 60->100mbit nepoznáš. (ale můžeš se připojit na více najednou)