Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na mobilu nejde zapnout foťák

Ahoj mám problém, na mém mobilu Asus zenfone 5 mi nejde zapnout foťák. Když na něj kliknu napíše mi to: kameru se nepodařilo spustit. Prosím restartujete svoje zařízení a zkuste to znovu. Samozřejmě jsem ho restartoval, ale nepomohlo. Mám pocit že se mi to stalo někdy potom co sem si mobil rootnul. Myslíte , že to může být tím? Předem děkuji za všechny rady.

někdy potom co sem si mobil rootnul. Myslíte , že to může být tím?

Muze. Urcite najdes navod, jak prehrat originalni firmware a zjistis tak, zda to bylo opravdu nejakym nedokonalym rootem.

Edit: Jdi do spravy aplikaci a u aplikace fotoaparat vymaz data.