Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cpu 100%

Můžete mi poradit,jsem laik.Po zapnutí pc čekám 3-5 minut než se začne něco dít.Na grafu mám cpu 100% pak začne kolísat níž a níž až skoncí na 7-10 % a vše maká jak má.To čekání je někdy otravné a hlavně se bojím,zda pc neubližuju.:-[Dík
Změna kategorie, původně: Software (karel)

loading...

já bych řekl že mabrik má pravdu - v případech kdy se nic mimořádného po startu nespouští, a přesto je 99% vytížení, to jde právě na vrub podivnému ms update.
je to ms trapárna která se co čtu občas objevuje a přitom to vypadá že není funkční - bez pořádného aplikačního firewallu nebohý uživatel ani nezjistí, kam se prasečí windows samy připojují.