Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava dotykoveho skla

Zdravim, mal som prasknute aklo na Prestigio 5504 a objednal som si novy cez ebay. Sklo som vymenil, kontakty opatrne naspat pospajal. Telefon sa zapne, bocne tlacitka funguju, ale dotykove sklo nereaguje(prasknute reagovalo). Kde moze byt chyba? Mohlo mi dojst chybne sklo? Mohol sa nejaky kontakt narusit?

No, takhle na dálku bych poradil znova to celé rozebrat a dát tam zpátky na zkoušku to původní sklo, jestli bude fungovat.
Pokud by to staré fungovalo, tak by chyba mohla být v tom novém skle.(nebo jsi taky třeba nemusel tu montáž napoprvé zvládnout správně; na příčinu už musíš přijít sám).