Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátová myš pro 2 zařízení

Dá se ještě koupit bezdrátová myš(ne Bluetooth) se dvěma USB přijímači, k ovládání dvou odlišných zařízení a přepínáním na myši? Něco jako byla Genius Traveler D6600, která se ale už bohužel neprodává.

A já myslel, že ti jde zrovna o ten typ, ev. alternativu - a zatím řešíš cenu ... . Pak si kup dvě myši levnější - do 400Kč se s bezdrátovkou vejdeš, když je hlavním měřítkem cena a máš vymalováno. 8-)

P.S.: Mimo tohoto typu jsem podobnou funkci jinde neviděl - pak souhlasím - je to unikát.

Kdepak, klidně bych vzal i jakoukoli jinou myš s touto funkcí - jde mi o funkci, ne o značku myši. Ale když už neviditelný pařát trhu zase nějak nefunguje, tak může být člověk rád i za tu možnost sehnat zřejmě odkudsi z druhého konce světa aspoň doprodávaný předražený kousek této značky. To zase jo.

P.S. Prodávají se i jiné typy myší pro více zařízení, ale pouze Bluetooth, což je v mém případě asi nepoužitelné.