Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi najít ve windows secpol.msc a ani Gpedit

Ahoj , prvně vás chci obeznámit s celým problémem ,mám Win 10 Home , a dnes jsem přeinstalovával drivery a dělal jsem kompletní čistou instalaci takže jsem odinstalovával drivery i přes DDU (Display Driver Uninstaller), jenže když jsem spustil pc v nouzovém režimu jak je doporučeno u DDU, tak se program normálně spustil , ale dvakrát mi to vyhodilo okenko ohledně toho že "Aplikaci se nepovedlo otevřít pomocí předdefinovaného učtu" ale instalace se v pořádku dokončila a počítač se normálně restartoval do standartího režimu po odinstalaci driveru pomocí DDU. Ale nejsem si jistý jestli to bylo vše v pořádku když mi to dvakrát vyhodilo tohle okénko u odinstalace, takže celý proces radši jdu udělat znovu , a to že fixnu to okénko s problémem "Aplikaci se nepovedlo otevřít pomocí předdefinovaného učtu". Hledal jsem si tutorialy jak na to a jde to přes secpol.msc jak jsem tak viděl , jenže problém je že mi ve win 10 chybí. Ale všude je psáno že secpol.msc ve win 10 home chybí už defaultně a musí se doinstalovat manuálně , jenže když napíši jak ho nainstalovat na google, tak mi to najde jen jak nainstalovat Gpedit. A já nevím jestli můžu nainstalovat ten Gpedit a přes něj editovat to nastavení učtu jak v secpol.msc nebo popřípadě jak mám přímo nainstalovat secpol.msc.
Ano vím že je to zbytečně dlouhé ale snažil jsem se vás uvést do situace a do problému se vším všudy. Díky za váš čas.

k instalaci grafiky tyto doplňky nepotřebuješ.

secpol.msc ve win 10 home chybí už defaultně a musí se doinstalovat manuálně

nesmysl. nechybí a nemusíš ho doinstalovat.
v těch tvých článcích má být uvedeno, jakého hodnoty v registrech se mají nastavit - a to můžeš zeditovat i ručně.
ale není to nic, co bys potřeboval kvůli grafice, to jsi na celém světě výjimka.