Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatická platba přes kreditku s banky?

Vím že když něco zaplatím přes paypal, tak se může nastavit automatická platba, např. každý měsíc. Funguje to i když to nezaplatím přes paypal, ale přímo přes kreditku, že se to nastaví u banky..? Nebo to jde jen když se to udělá přes paypal?

Při první platbě zadáš všechny údaje, které slouží k tomu, aby šlo přes kreditku platbu strhnout - číslo karty, platnost, kontrolní kód.
Když si pořádně nepřečteš podmínky, kde se dočteš, že spouhlasíš s měsíčními platbami, bude si společnost v souladu s odsouhlasenými podmínkami strhávat další platby.
Pak je nejrozumnější cestou nechat to zablokovat přímo v bance.