Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťový adaptér

Zdravím.
Zrovna jsem reinstaloval počítač a mám problém že se nedostanu na internet.
Hlásí mi to že nemám síťový adaptér přitom by se měl nainstalovat automaticky když mám zakoupený windows 7.
budu rád za jakoukoliv pomoc

A jaké informace chceš? Mám tu zapnutý pc s prazdnou plochou a nemužu nic dělat protože mě to nepustí na net.Kabel mám normalně připojený ale prej se nenainstaloval síťový adaptér což nemám šajna co to je.Co se týče komponentů tak vím maximálně značku

přitom by se měl nainstalovat automaticky když mám zakoupený windows 7

A na to jsi přišel kde? Musíš to nainstalovat ručně a jako první chipset driver, až potom další.

Pokud jde o notebook, tak ze stránek výrobce a pokud o stolní PC, tak ze stránek výrobce základní desky.