Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil CPU využití

Dobrý den mám mobil Samsung Galaxy S7 hodně vykonný 8x2Ghz a chtěl jsem se zeptat jestli by to CPU co mám v mobilu nedalo něják využít že by ho to využívalo třeba že na PC zapnu stream a bude to používat CPU mobil na streamováni a CPU co mám v PC by mi zůstal na hry

Zadna slava, ale i tak je porad vykonejsi nez ten procak v mobilu.

Na mobilu taky asi zpracovani streamu rozbehnes, ale jen stream z mobilu. Neni jak to navazat na to co ti bezi na PC. V tvem pripade by bylo zahodno uvazovat o upgradu celeho pocitace.