Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 100 % CPU + žádné viry + neodpovídaní programů + pomalý internet

Dobrej , nemám žádné viry všechno je tak jak má být nikde žádný problém všechno vyřešeno ( hláška při startu , pedály ) všechno o.k. ale zjistil sem že mam využití CPU pořád 100% a dělá mi to svchost.exe který má využití CPU vtšinou 98-99 % a pak mi jde hrozně moc pomalu internet ( nenačítají se obrázky, než se načte je to asi tak 3 min... ) dále při ukončování Mozzili Firefox program neodpovída ( jako ta Mozzila )...
Mno strákovací soubor taky skoro nestihá no prostě je to v čudu ...Někdy se objevvují v Mozzile Firefox bíle skvrny ...Nebo je spuštěná ale vůbec nepracuje CPU 0% ...

:-DVýkon ::-D

[ http://www.uloz.cz/show/file/18513-vykon.bmp ]

PARAMETRY PC :
----------------------------------

Microsoft Windows XP professional
Verze 2002

Service Pack 2
----------------------------------

AMD Sempron ( tm ) Processor
2800+

1.65 GHz , 256 RAM

Rozšíření fyzické adresy

---------------------------------

On je ten PC novej, nebo co s tim má co prodejna? To si s ním hodně rychle zamával.:-D

Ještě můžeš zkusit tohle: www.noadware.net , dej download free, nainstaluj, aktualizuj a dej zkontrolovat. Až to testování skončí, a pokud něco najde(u tebe zaručeně:-p) kvakne to že pro odstranění se musíš registrovat. Pokud si chceš koupi licenci dej ano, pokud ne dej ne a odstraň(nebo to aspon zkus) nalezene položky ručně;-)

Ja PC moc nerozumim napriklad jako karel, ale pokud bys udelal to, co uz ti tady s brtnikem poradili kdyz jsi zadaval puvodni dotaz nekdy 4.7.2007, tak uz bys dnes mel davno pokoj a nemusel bys travit cely den kravinama a resenim neceho co stejne nevyresis, tady na foru. Je to nejrozumnejsi rada, kterou jsi tady dostal.