Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po odpojeni kablovky sa rychlost internetu nezvyslila

zdravim, mam taky problem, mame magio balik, kde je na metalike televizia a internet, ale net nesiel poriadne(streamy nad 2 mega nejdu, hoci ukazuje rychlost aj 8), tak sme dali tv cez satelit, no napriek tomu net nejde, ale oficialne to este nieje odpojene, len box sme odpojili, tak teraz neviem, ci to oni maju vypnut a potom sa internet zrychli, alebo by to uz malo ist lepsie po odpojeni kabla... diky za rady

uz som to s nimi preberal x krat, povedali, ze oddelenim kablovky od internetu by sa to malo vyriesit, tu u nas nic poriadne nieje, len prakticky telekom... kablovka je odpojena, uz to ide len na satelit, ale stream, ktory ma 2.5 mbit nejde, hoci ked odmeram, tak ukaze 8 mbit... nechapem...