Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk přenosný

Chci si pořídit dysk přenosný na který bych si dával videa,filmy,hudbu,programy atd...
Ale nevim jaký je jich hodně druhu,Externí HDD,interní disky,SSD,HDD-pevné disky.Poradíte mi jaky?
Změna předmětu, původně: Dysk přenosný
Až jsem se lekl. Dysk, to je jako Pysk (JaFi)

Netřeba gratulovat,spíš je třeba s HW dobře zacházet. Asi tě raním,ale já mám ty Westerny dva,jeden osmiletý a druhý (2TB) asi o rok nebo dva novější. Vůbec si nemyslím,že když jsou funkční,že bych se nad tím měl pozastavovat. Prostě normální stav. :puff:

Dobrý,klídek,prasklá cévka by za to rozčilování nestála. Ale já hodnotím výhradně podle zkušeností,ne podle nálad jiných.Před několika lety jsem si koupil mobil Huawei G700 a byl jsem okamžitě na černé listině,jako idiot,co kupuje noname čínu a nyní je to jedna z nejspolehlivějších značek. A navíc ten proklínaný model dodnes slouží jak má. Takže zkušenost,ne jedna paní povídala ... Prostě u mne je WD značka,která mi nezpůsobila žádné problémy a naopak ji můžu doporučit.S HW zacházím tak, jaké je jeho určení. Třeba do disku ani do můstků kladivem netluču. :-)