Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone z EU dist.

Dobrý den, chci se zeptat jestli bude vše klapat když koupím Iphone 6s z EU distribuce z MobilTel. Že budu muset reklamovat u prodejce to vím, ale ted me zajíma jestli pujde iCloud atd.. dík za odpoved..

LOL! Uz si drzal iPhone v ruke? Vies, ze si tam vies zmenit jazyk kedykolvek? Ano aj na cesky a slovensky.
iCloud fungovat bude, pretoze si normalne zalozi cesky ucet. iPhone-u je to uplne jedno.
Pokial tomu nerozumies, tak sa radsej zdrz a nelinkuj tu texty, ktore sa mozno tykaju dumbphonov alebo niektorych starych androidov.