Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bocni listy zcernaly

Nekam jsem sahla a mam ted po stranach monitoru cerne pasy (ca 6 cm), stranky se zuzily, pismo zmensilo a skoro nejde cist. Mam Windows 8.1. Prosim, poradte!

1.Klikněte pravým tlačítkem myši na plochu a vyberte Rozlišení obrazovky
2.Přejděte na položku Rozlišení
3.Vyberte požadované rozlišení
4.Klikněte na tlačítko OK.

Předpokládám, že bylo nastaveno menší rozlišení (velká písma) než je fyzické rozlišení monitoru. Pokud jsou po stranách pruhy, je třeba vybírat širokoúhlá rozlišení jako 1920x1080, 1280x720 apod.