Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač soboru sys

Ahoj koupil jsem si tp link tl wn722n ale nemám k němu cd s instalací ovladače tak jsem si ho stáhnul z netu ale nevím jak otevřt soubor sys. Otevře se mi tabulka že to chce najít vhodný program jak tedy nainstalovat ovladač? dál tam je jen soubor s koncovkou cat a inf .

v správcovi zariadení klikni pravým myšou na nenainštalovanú kartu (bude žlta) a potom aktualizovať ovládač. Vyberieš inštalovať z určeného umiestnenia a zvolíš cestu do adresára s ovládačom, ktorý si stiahol. Ak si stiahol správny ovládač, windows po ňom skočí.