Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samociny restart

ahoj mam problem nainstaloval sem si hru driver 4 a po chvilce hrani se mi vzdycky restartuje pocitac skousel sem menit rozliseni a detaily ale nemelo to vliv taky sem si myslel ze by se mi mohl prehrivat procik ale ten ma stalou teplotu (i kdyz docela dost vysokou 60°c) a pocitac zase tak spatnej nemam pentium 4 3,05GHz grafika-radeon x1300xt 256 mb a 512 ram tak mi pl poradte budu moc vdecnej piste treba na mail podik@seznam.cz

Na e-mail ti tu nikdo psát nebude, není to e-mailová poradna, ale veřejná. Sleduj si toto vlákno.
Nejlepší by možná bylo, vypnout si samovolné restartování a opsat sem případné číslo chyby z modré obrazovky. Z toho se dá poznat, co to dělá.

Ovladace na grafiku skusit inu verziu, ovladace k doske skusit najnovsie (web vyrobcu dosky)
teplota CPU nikdy nie je stala, pri zatazi sa zvysi. Skor je zaujimava teplota grafiky pri zatazi.
Moze aj nestihat zdroj alebo sto inych moznych HW problemov (otestuj RAM, www.memtest86.com). Ak to pri ostatnych hrach nerobi tak moze byt aj nahouby hra pozri stranky vyrobcu hry ci nie je opravny patch, predpokladam ze to je original (ak nie tak moze byt aj blbo napalene/okrekovane apod).

P.S. ATI je znama tym ze ma problemy s ovladacmi takze mozes skusit aj omega ovladace ci jak sa volaju, a ak je to AGP karta tak skusit v BIOSe zmenit nastavenie AGP fastwrites, prip. aj nastavenie AGP skusit zmenit z 8x na 4x