

net z mobilu na tablet
Ahoj.prosim jde nejakym zpusobem vyuzit internet z mobilu(data] na tablet.jde mi o to pouzivat internet na tabletu kde neni wifi pres mobil pres data.dekuji za odpoved.
Ahoj.prosim jde nejakym zpusobem vyuzit internet z mobilu(data] na tablet.jde mi o to pouzivat internet na tabletu kde neni wifi pres mobil pres data.dekuji za odpoved.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Tethering...na tabletu není wifi? Nevěřím. Fair-Play 20.02.2017 19:36 |
Fair-Play | |
Ale jo na tabletu wifi je.jde mi o to pouzivat internet na tabletu kde neni prijem wifi. dake 20.02.2017 19:40 |
dake | |
Nasdílej připojení z mobilu...tethering Fair-Play 20.02.2017 19:41 |
Fair-Play | |
To znamena zapnout tethering pres bluetooth na mobilu a tabletu.a pote zapnout na mobilu data? Dik dake 20.02.2017 19:48 |
dake | |
Žádné bluetooth, normální wifi. Vytvoříš si na mobilu "wifi síť" (uvozovky kvůli rejpalům), dáš jí n… Fair-Play 20.02.2017 19:59 |
Fair-Play | |
Nemam s tim zadnou zkusenost.mohl bys mi prosim te napsat jak vytvorit na mobilu wifi sit.dik dake 20.02.2017 20:10 |
dake | |
Ono to bude na každom mobile trochu iné...Všeobecne : Hľadaj niekde v nastaveniach niečo podobné tom… pme 20.02.2017 20:28 |
pme | |
Tak vam dekuji za radu.uz to jde poslední dake 20.02.2017 20:50 |
dake |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Tethering...na tabletu není wifi? Nevěřím.
Ale jo na tabletu wifi je.jde mi o to pouzivat internet na tabletu kde neni prijem wifi.
Nasdílej připojení z mobilu...tethering
To znamena zapnout tethering pres bluetooth na mobilu a tabletu.a pote zapnout na mobilu data? Dik
Žádné bluetooth, normální wifi. Vytvoříš si na mobilu "wifi síť" (uvozovky kvůli rejpalům), dáš jí nějaký název, šifrování, heslo atd. a pak se k ní s tabletem připojíš.
Nemam s tim zadnou zkusenost.mohl bys mi prosim te napsat jak vytvorit na mobilu wifi sit.dik
Ono to bude na každom mobile trochu iné...Všeobecne : Hľadaj niekde v nastaveniach niečo podobné tomuto:
"Zdieľaťdát. pripojenie", "Vytvoriť WLAN prístupový bod" a pod...
Ak neuvedieš jednoznačne model a výrobcu mobilu, nikto Ti asi neporadí..
Tak vam dekuji za radu.uz to jde