Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s chybou OS

Dobrý den, před nedávnem se mi udělali aktualizace na WIN10 a přestal mi fungovat os , vse jsem zkousel co šlo ale nic nepomohlo, tak jsem si do pc nainstaloval ubuntu aby mi to nějak zatím šlapalo , a dnes jsem si sehnal cd s win7 , chtěl jsem ubuntu odinstalovat a dát tam win7. Ale teď mi nejde ani nabootovat zpět přes flash ubuntu ani nainstalovat win7 z CD , BIOS mam vždy správně nastavený .... Jedine co mi to ukaze jsou tady ty dvě obrazovky

https://s2.postimg.org/mrt2dyiih/P_20170220_194708 .jpg

po linuxu by bylo dobré smazat začátek disku: ultimatebootcd -> killdisk
windowsí instalátory bývaly dost tupé, proto.

druhá možnost je nabootovat úvodní obrazovku instalátoru w7, na druhé obrazovce zvolit vlevo dole opravu systému -> příkazový řádek
nebo zmáčknout shift+f10, objeví se černé okno:
příkazy:

diskpart
 list disk
 select disk xx
 clean
 exit

pak pokračovat v instalaci w7.