Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření více obrázků z krátkých textů

vstup:
-zkopírovaný krátký text

výstup:
-zvětšený text v dobré čitelnosti podle délky textu.
-obrázek

ideální požadavky:
-zmáčknout ctrl+v do nějakého softu, a automatické uložení obrázku do složky.

otázka:
-jak to udělat, existuje nějaký podobný soft, nebo co nejvíce blížící se k tomuto?

Dodám: Níže zmíněný Irfan View umí udělat taky i obrázek z kopírovaného textu. Do otevřeného okna se prostě vloží kopírovaný text ze schránky (Ctrl+V). Automaticky se vytvoří nový obrázek. Moc jednoduchý a šikovný program. Tahle možnost by asi nejlíp splňovala zadání dotazu (kromě automatického uložení).

Hromadně nevím.
Jednotlivé texty:
Krok 1:
- Pokud jsou texty z prohlížeče - Ctrl + a zvětším jak potřebuju
- pokud txt otevřu v Notepad++ - také Ctrl + a zvětším dle potřeby
- doc zvětším dle potřeby do plusu
Krok 2:
Pomocí programu PicPick sejmu obrazovku a uložím dle potřeby (jpg, png, gif, bmp, pdf)

Program popis: http://magazin.stahuj.centrum.cz/picpick-pomocne-n astroje-nejen-pro-grafiky/

Vynikající víceúčelový program, je dostupný i portable http://portableapps.com/apps/graphics_pictures/pic pick-portable