Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seřízení čísel

Jak seřadit Velkou spoustu čísel? Problém je v tom že to nejsou pouze čísla ale i písmena. Potřebuji aby ty čísla byly seřazené od nejmenšího po největší.

Příklad:
Dfu 1200
Ou 34
Gzh 777
Dd 7390
Ot 12
Fg 888

Každé číslo včetně textu by mělo zůstat na samostatném řádku ale aby byly seřazené od nejmenšího po největší

Chtěl bych to někam naimportovat a tam to seřadit. Zkoušel jsem to už v programu notepad++ ale ten ty řádky neseřadí když to začíná pismenem.

Kdyby bylo zdroj tabulky mysql databáze, tak by to šlo to vím. To ale bohužel není.