Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Postupné spomalování videí

Ahoj, asi tak týden nazpátek, po novým AMD driveru, se mi začal měnit kurzor myše na 5 teček nadsebou, to jsem vyřešil starším driverem. Jenže jak videa, tak streamy, tak chvíli jdou v pohodě, pak se to minilagne a postupně se zpomaluje obraz, takže zvuk jde normálně, ale video se zpomaluje, tak to jde asi 5 sekund, pak se to zase minilagne, a pak to jde zase sekundu v pohodě a pak se to postupně zpomaluje a takhle pořád. Děje se to ale jenom u Chromu, v Mozille to jde v pohodě.

Ja tomu síce nerozumiem, ale tak nejak si myslím, že ak to robí iba v jednom "blbom" prehliadači, tak na vine bude asi ten konkrétny prehliadač a možno jeho zlé nastavenie, prípadne nejaké doplnky, ktoré to chovanie spôsobujú.

Ale ak si skalopevne presvedčený, že ten prehliadač je to čo potrebuješ a vyhovuje Ti, tak sa s ním tráp naďalej, z popisu čo si napísal mi vychádza, že inde to nerobí...