Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi VirtualBox a VMware

Ahoj, včera jsem nainstaloval do VirtualBoxu Windows 10, aktivace proběhla ok. Jelikož ale 3D podporu není taková jako u VMware, vypnul jsem VirtualBox a nainstaloval Windows do VMware. Po instalaci to hlásí, že je neplatný klíč i když při instalaci jsem ho zadal a prošlo to v pohodě. Proč stejný klíč na VirtualBoxu funguje a na VMware ne? Díky.

Pravdepodobne budes muset pres aktivaci telefonem. Na Virtualboxu se deaktivuje.

Jinak ses mohl zeptat rovnou a mohl sis usetrit problemy, VirtualBox stoji za starou backoru, pokud mas koupene VMware, tak neni co resit a radeji pouzivat to.

Podpora 3D ve VirtualBoxu nějaká je, ale já to nikdy nepotřeboval. A zatím se mi to "nepodělalo", aby virtuální stroj nešel spustit.
Naopak SeamLess režim je mnohem lepší než ve VMWare (i když jak píšu, naposledy jsem to testoval na Win7 a byla to docela tragédie). A navíc VBox je zdarma na rozdíl od VMWare workstation.

To je OEM kluc alebo jaky kluc? Retail neni viazany na HW (t.j. nemal by robit problemy). OEM sa da pouzit len na jeden HW a ten si uz pouzil na ten virtualny HW co vytvoril virtualbox.

P.S. cez telefon by sa to malo dat preaktivovat. Ale ak to je kluc ktory mas aj normalne na PC tak ti zacne hlasit aj na nom ze je ilegalny.