Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thunderbird nezobrazuje přečtené zprávy

Dobrý den,

narazil jsem na jeden počítač, kde se v Thunderbirdu ve složce Doručená pošta po přijetí zobrazují zprávy normálně tučným písmem.
Poté, co se však zpráva označí jako přečtená (tučné písmo se změní na normální) a přejde se do jiné složky (nebo se ukončí program), tak se po návratu do složky doručená pošta již tyto přečtené zprávy nezobrazují (i když podle stavu na spodní liště by tam měly být). Nepřečtené se i nadále normálně zobrazí.
Nejsem schopný nikde najít, jak toto chování změnit.

Nikdy se mi to nestalo. Ale podíval jsem se na to teď a pokud si na složku Doručená pošta kliknu pravým tlačítkem, rozbalí se mi možnosti, já dám Vlastnosti, tak tam jsou Pravidla pro uchovávání zpráv. Pokud někde, tak to bude asi tady...

Pošahaná profilová zložka, niektoré súbory s príponou *.msf (dafts, inobox, sent), chýbajú.

Dajú sa nahradiť z iného profilu (pop3, imap) a reštartovať bájneho "ftáka" len prídeš od dáta v tom-ktorom konkrétnom maile.

Lame bude jednoduchšie odinštalovať ptáka zn.: Thunderbird a nanovo doňho, ona doň, od doň a deti budú odnďatá.

V mnohých prípadoch pomôže opraviť priečinok,
- kliknite na priečinok pravým tlačidlom myši a zvoľte "Vlastnosti" a zvoľte "Opraviť priečinok":

http://imgbank.cz/images/2014/09/23/Thunderbird_opravit_priecinok.jpg

- postupne opravte aj ostatné priečinky
Potom je nutné ešte "Vykonať údržbu priečinkov".:
- Thunderbird - Súbor - Vykonať údržbu priečinkov:

http://imgbank.cz/images/2015/08/19/Thunderbird_udrzba_priecinkov.jpg