Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se stažením dat na HDD

Notebookový HDD jsem zapojil přímo přes SATA kabely do PC, abych z něj rychle stáhl veškerá data na HDD v PC. Následně jsem notebookový HDD vrátil zpět do notebooku, zformátoval a vytvořil nové oddíly. Na jeden z nich jsem nainstaloval nový operační systém. Následně jsem notebookový HDD opět přendal do PC a přesunul na něj zpět původní data. V přehledu zařízení a jednotek tento HDD vykazuje, že je na něm uložena cca 400 GB dat. Jakmile však HDD otevřu (v notebooku nebo PC), najdu v něm pouze data o velikosti 300 MB, ostatní stažená data nejsou indikována. Jak se k nim dostat?

Odpojil si ho ikonkou vpravo dole alebo jak bol pripojeny ten HDD ked si na neho kopiroval tie data? Skus prikaz chkdsk pismeno: ze ci vypise nejake errors (bez -f ten prikaz nic na disku nemeni)
Vidis zlozku a nevies sa do nej dostat? V tom pripade jej prirad opravnenia pre Everyone, cez pravy klik - vlastnosti - zabezpecenie